Výživová poradkyně Zuzana Šlížková

Sama má zkušenosti s hubnutím s Naturhouse.

Pracujeme s Vámi, abychom vytvořili výživové plány na míru a zdravé životní návyky.

Pro dosažení Vašeho zdravím používáme moderní konzistentní metodiku umožňující dosažení plánovaných výsledků.
Klademe důraz na certifikaci našich výživových poradců, a odbornost udržovanou aktivním výkonem práce v oboru zdravého životního stylu.

  • odbornost
  • individuální přístup
  • koncentrace na výsledek

Ten, kdo se někdy pokoušel hubnout, asi vyzkoušel různé typy diet i staré známé hladovění – kila jdou poměrně rychle dolů, ale v tomto případě si musíte uvědomit, že ztrácíte zejména svalovinu, minerální látky a vodu. Naopak právě tuková tkáň na Vás setrvává nejdéle. V praxi to znamená, že jen co skončíte s hladovkou, kila letí nahoru a místo ztracené svaloviny Vám narůstá tuková tkáň.

Jako odborníci na novou výchovu ve výživě pomáháme lidem po celém světě změnit stravovací návyky, a tím zlepšit kvalitu jejich života. Víme, jak je důležité, aby pravidelná strava byla založena nejen na zdravých, ale také chutných pokrmech. Proto vytváříme pro naše klienty dietní jídelníčky a doporučujeme pokrmy, které jim pomohou získat jejich vysněnou váhu. Jídla jsou velmi chutná, z běžně dostupných surovin a snadná na přípravu.

Klienty se snažíme vychovat ve výživě neboli naučit je, jak si mají sami sestavit jídelníček a jaké nakupovat potraviny, aby si uměli svou novou váhu a postavu udržet i do budoucna. Klientům se věnujeme nejen ve fázi redukování váhy, ale jsme s nimi i po dosažení jejich cíle, abychom váhu zafixovali a nedocházelo k jojo efektu.

Výsledky klientů Naturhouse

Leave a Comment